Mechový triptych - dub 50x50cm

Nádherná realizace na přání zákaznice. Tři mechové obrazy v dubovém rámu, které na sebe vzájemně navazují, ovšem zavěšené stupňovitě nad sebou v prostorách schodiště. Vše na přání doplněno o dubové výseče. Důležité při této práci bylo si pohlídat to, aby mechová krajina plynule procházela mezi jednotlivými díly a navazovala tak na sebe. Obrazy ale samozřejmě umíme vyrobit i na klasické zavěšení vedle sebe. Formát jednoho obrazu je 50x50cm, cena za jeden kus je 6.500,-Kč, cena za 3 ks 19.500,-Kč.

Na přání vyrobíme jiný formát či barvu rámu.

19 500 Kč
do 6-9 týdnů vyrobíme podobný

Tato kompozice již majitele má, je zde umístěna jen pro Vaši představu o velikosti, provedení a ceně. Na přání vyrobíme podobnou. Při dodržování instrukcí k údržbě se můžete těšit z dlouhodobého zachování krásného svěžího vzhledu.

V případě objednávky tohoto obrazu vám vyrobíme podobný, rozmístění mechu a jeho barevnost se, vzhledem k ruční práci a přírodnímu materiálu, může lišit - každý kus je originál. Pokud si přejete jeden kus, prosím, kontaktujte nás na emailu info@mechove-obrazy.cz případně skrze dotaz u produktu. 

Kód Kód: 654
Jméno značky: Mechové-obrazy.cz
Kategorie: Obrazy - realizace
Šířka: 50cm
Výška: 50cm

Designové studio, které vyrábí mechové obrazy na míru konkrétním prostorům. S naší prací se můžete setkat na recepcích hotelů, v restauracích, ale i v luxusních rezidencích, kde nechybí například celé mechové stěny.  

Zpět do obchodu