Mechový TRIPTYCH s hodinami- 53x53 cm - kopečky

Kulaté obrazy a hodiny
Mechový obraz, obraz z mechu, mechové-obrazy.cz, mech

Luxusní kombinace mechových kopečků v dubových rámech mořených na přání do odstínu Wenge. Zákazník si přál, aby vynikla struktura dřeva a zároveň chtěl do prostředního obrazu integrovat hodiny. Inu, rádi jsme vyhověli :)

Tyto tři krásné mechové obrazy osvěží každý interiér. Na přání vyrobíme podobné nebo v jiném rámu, jak si budete přát. 

 

Uvedená cena je za set tří kusů vč. hodinového strojku - 19.250,-Kč

Pokud máte zájem o jeden kus tohoto nebo podobného formátu, pište na info@mechove-obrazy.cz nebo volejte na 775966814 (MgA. Lucie Tomis)

Cena za 1ks bez hodin je 5.875,-Kč a s hodinami je to 7.500,-Kč.

19 250 Kč
do 2-3 týdnů vyrobíme podobný

Tento triptych již své majitele má, ale na přání vyrobíme podobný .Je zde vystaven pro Vaši představu o ceně a zpracování. 

 Při dodržování instrukcí k údržbě se můžete těšit z dlouhodobého zachování krásného svěžího vzhledu této mechové dekorace. 

V případě objednávky tohoto obrazu vám vyrobíme podobný, rozmístění mechu a jeho barevnost se, vzhledem k ruční práci a přírodnímu materiálu, může lišit - každý kus je originál.

Kód Kód: 456
Jméno značky: Mechové-obrazy.cz
Kategorie: Obrazy - realizace
Šířka: 53cm
Výška: 53cm

Designové studio, které vyrábí mechové obrazy na míru konkrétním prostorům. S naší prací se můžete setkat na recepcích hotelů, v restauracích, ale i v luxusních rezidencích, kde nechybí například celé mechové stěny.  

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení