mechový obraz - HODINY - 80x40 cm

Tip Kulaté obrazy a hodiny
Mechový obraz, mechové hodiny, obraz z mechu, mechové-obrazy.cz, mech

Luxusní dubový rám s krásnou kresbou napuštěný olejem v kombinaci s finskými lišejníky dvou barev. To vše na přání. Tato kombinace působí svou barevností velmi moderně a zároveň přirozeně. Tento obraz již svého majitele má, ale na přání vyrobíme podobný. Rozměr 80x40cm. Hodinový strojek Quartz.

10 650 Kč
do 6-12 týdnů vyrobíme podobný

Tento obraz již svého majitele má, ale na přání vyrobíme podobný. Rozměr 80x40cm. Formát i druh mechu záleží jen a jen na vás.

Naše mechy jsou 100% stabilizované a při dodržování instrukcí k údržbě se můžete těšit z dlouhodobého zachování krásného svěžího vzhledu. Rádi zašleme vzorky materiálu, abyste mohli porovnat s konkurencí a toto také doporučujeme. Ne všechny ,,mechové produkty" Vám vydrží takovou dobu a vypadají tak skvěle. V případě objednávky tohoto obrazu vám vyrobíme podobný, rozmístění mechu a jeho barevnost se, vzhledem k ruční práci a přírodnímu materiálu, může lišit - každý kus je originál.

Kód Kód: 447
Jméno značky: Mechové-obrazy.cz
Kategorie: Obrazy - realizace
Šířka: 80cm
Výška: 40cm

Designové studio, které vyrábí mechové obrazy na míru konkrétním prostorům. S naší prací se můžete setkat na recepcích hotelů, v restauracích, ale i v luxusních rezidencích, kde nechybí například celé mechové stěny.  

Zpět do obchodu