mechový obraz - HODINY - 80x40 cm

Tip Kulaté obrazy a hodiny
Mechový obraz, mechové hodiny, obraz z mechu, mechové-obrazy.cz, mech

Luxusní dubový rám s krásnou kresbou napuštěný olejem v kombinaci s finskými lišejníky dvou barev. To vše na přání. Tato kombinace působí svou barevností velmi moderně a zároveň přirozeně. Tento obraz již svého majitele má, ale na přání vyrobíme podobný. Rozměr 80x40cm. Hodinový strojek Quartz.

10 650 Kč
do 4-6 týdnů vyrobíme podobný

Tento obraz již svého majitele má, ale na přání vyrobíme podobný. Rozměr 80x40cm. Formát i druh mechu záleží jen a jen na vás.

Naše mechy jsou 100% stabilizované a při dodržování instrukcí k údržbě se můžete těšit z dlouhodobého zachování krásného svěžího vzhledu. Rádi zašleme vzorky materiálu, abyste mohli porovnat s konkurencí a toto také doporučujeme. Ne všechny ,,mechové produkty" Vám vydrží takovou dobu a vypadají tak skvěle. V případě objednávky tohoto obrazu vám vyrobíme podobný, rozmístění mechu a jeho barevnost se, vzhledem k ruční práci a přírodnímu materiálu, může lišit - každý kus je originál.

Kód Kód: 447
Jméno značky: Mechové-obrazy.cz
Kategorie: Obrazy - realizace
Šířka: 80cm
Výška: 40cm

Designové studio, které vyrábí mechové obrazy na míru konkrétním prostorům. S naší prací se můžete setkat na recepcích hotelů, v restauracích, ale i v luxusních rezidencích, kde nechybí například celé mechové stěny.  

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení