mechový obraz 50x80 - MIX KOPEČKŮ A FINSKÉHO MECHU

Obraz je tvořen mumifikovaným kopečkovým mechem dvou barev a finským mechem v přírodní barvě a je zasazen v ručně vyráběném dubovém rámu. Vydrží 10-12 let. Tento  obraz má již svého majitele, je zde jen pro představu o ceně a kvalitě zpracování.

7 800 Kč
do 5-7 týdnů vyrobíme podobný

Na přání vám vyrobíme podobný obraz. Stačí si zvolit šířku rámu, který vyrábíme z kvalitního dubového dřeva. Na výběr je šíře 2cm, nebo 3cm. Dále jeho barevnost, tu vytvoříme na přání stejně jako požadovaný rozměr. Pokud máte zájem o atypický kousek, rádi vám vyjdeme vstříc. Rozmístění mechu se, vzhledem k ruční práci a přírodnímu materiálu, může lišit.

Tento kus je kombinací kopečkového mechu barvy spring green, klasického zeleného kopečku a finského mechu v přírodní světlé barvě. Obraz byl vyroben na přání a není skladem, ale rádi vyrobíme podobný.

Kód Kód: 93
Jméno značky: Mechové-obrazy.cz
Kategorie: Obrazy - realizace
Šířka: 80cm
Výška: 50cm

Designové studio, které vyrábí mechové obrazy na míru konkrétním prostorům. S naší prací se můžete setkat na recepcích hotelů, v restauracích, ale i v luxusních rezidencích, kde nechybí například celé mechové stěny.