mechový obraz - 150x50 cm - přírodní dubový rám, kroucená líska

Luxusní kombinace tmavého plochého mechu a světlých kopečků v přírodním dubovém rámu. Tato kombinace působí svou barevností velmi přirozeně a zároveň krásně kontrastně. Jako doplněk byla použita dekorativní větev kroucené lísky. Tento obraz již svou majitelku má, ale na přání vyrobíme podobný. Rozměr 150x50cm.

16 350 Kč
do 2-3 týdnů vyrobíme podobný

Tento obraz již svoji majitelku má, ale na přání vyrobíme podobný. Rozměr 150x50cm. Formát i druh mechu záleží jen a jen na vás.

Naše mechy jsou 100% stabilizované a při dodržování instrukcí k údržbě se můžete těšit z dlouhodobého zachování krásného svěžího vzhledu. V případě objednávky tohoto obrazu vám vyrobíme podobný, rozmístění mechu a jeho barevnost se, vzhledem k ruční práci a přírodnímu materiálu, může lišit - každý kus je originál.

Kód Kód: 198
Jméno značky: Mechové-obrazy.cz
Kategorie: Obrazy - realizace
Šířka: 150cm
Výška: 50cm

Designové studio, které vyrábí mechové obrazy na míru konkrétním prostorům. S naší prací se můžete setkat na recepcích hotelů, v restauracích, ale i v luxusních rezidencích, kde nechybí například celé mechové stěny.  

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení