mechový obraz - 140x90 cm - MIX, bílý dubový rám

Luxusní kombinace světlého plochého mechu a světlých kopečků v dubovém tenkém rámu bílé barvy.  Tato kombinace působí svou barevností velmi přirozeně a zároveň krásně plasticky. Tento obraz již svou majitelku má, ale na přání vyrobíme podobný. Rozměr 140x90cm.

24 750 Kč
do 2-3 týdnů vyrobíme podobný

Tento obraz již svého majitele má, ale na přání vyrobíme podobný. Rozměr 140x90cm. Formát i druh mechu záleží jen a jen na vás. Pracovně jsme si ho nazvali jako ,,fotbalové hřiště" :)

Naše mechy jsou 100% stabilizované a při dodržování instrukcí k údržbě se můžete těšit z dlouhodobého zachování krásného svěžího vzhledu. Rádi zašleme vzorky materiálu, abyste si mohli vše v klidu promyslet a zvolit správnou barevnost. 

V případě objednávky tohoto obrazu vám vyrobíme podobný, rozmístění mechu a jeho barevnost se, vzhledem k ruční práci a přírodnímu materiálu, může lišit - každý kus je originál.

Kód Kód: 455
Jméno značky: Mechové-obrazy.cz
Kategorie: Obrazy - realizace
Šířka: 140cm
Výška: 90cm

Designové studio, které vyrábí mechové obrazy na míru konkrétním prostorům. S naší prací se můžete setkat na recepcích hotelů, v restauracích, ale i v luxusních rezidencích, kde nechybí například celé mechové stěny.  

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení