mechový obraz - 140x90 cm - MIX, bílý dubový rám

Luxusní kombinace světlého plochého mechu a světlých kopečků v dubovém tenkém rámu bílé barvy.  Tato kombinace působí svou barevností velmi přirozeně a zároveň krásně plasticky. Tento obraz již svou majitelku má, ale na přání vyrobíme podobný. Rozměr 140x90cm.

24 750 Kč
do 6-12 týdnů vyrobíme podobný

Tento obraz již svého majitele má, ale na přání vyrobíme podobný. Rozměr 140x90cm. Formát i druh mechu záleží jen a jen na vás. Pracovně jsme si ho nazvali jako ,,fotbalové hřiště" :)

Naše mechy jsou 100% stabilizované a při dodržování instrukcí k údržbě se můžete těšit z dlouhodobého zachování krásného svěžího vzhledu. Rádi zašleme vzorky materiálu, abyste si mohli vše v klidu promyslet a zvolit správnou barevnost. 

V případě objednávky tohoto obrazu vám vyrobíme podobný, rozmístění mechu a jeho barevnost se, vzhledem k ruční práci a přírodnímu materiálu, může lišit - každý kus je originál.

Kód Kód: 455
Jméno značky: Mechové-obrazy.cz
Kategorie: Obrazy - realizace
Šířka: 140cm
Výška: 90cm

Designové studio, které vyrábí mechové obrazy na míru konkrétním prostorům. S naší prací se můžete setkat na recepcích hotelů, v restauracích, ale i v luxusních rezidencích, kde nechybí například celé mechové stěny.  

Zpět do obchodu