mechový obraz - 110x40 cm, černý rám, světlý mix

Přirozená kombinace světlého plochého mechu a světlých kopečků v dubovém rámu černé barvy. Tomuto obrazu (této kombinaci barev)  velmi prospěje boční světlo, které krásně dokreslí jeho plasticitu. Tento obraz již svého majitele má, ale na přání vyrobíme podobný. Rozměr 110x40cm.

11 500 Kč
do 6-12 týdnů vyrobíme podobný

Tento obraz již svého majitele má, ale na přání vyrobíme podobný. Rozměr 110x40cm. Formát i druh mechu záleží jen a jen na vás.

Naše mechy jsou 100% stabilizované a jejich krásný svěží vzhled vydrží ve správných podmínkách 10-12 let. Rádi zašleme vzorky materiálu, abyste mohli shlédnout kvalitu, barevnost a v klidu si doma vše promyslet.

V případě objednávky tohoto obrazu vám vyrobíme podobný, rozmístění mechu a jeho barevnost se, vzhledem k ruční práci a přírodnímu materiálu, může lišit - každý kus je originál.

Kód Kód: 214
Jméno značky: Mechové-obrazy.cz
Kategorie: Obrazy - realizace
Šířka: 110cm
Výška: 40cm

Designové studio, které vyrábí mechové obrazy na míru konkrétním prostorům. S naší prací se můžete setkat na recepcích hotelů, v restauracích, ale i v luxusních rezidencích, kde nechybí například celé mechové stěny.  

Zpět do obchodu