mechový obraz s eukalyptem - 100x40 cm, černý rám

Krásná kombinace přirozeně zeleného plochého mechu a světlých kopečků v dubovém slabším (2cm) rámu černé barvy. Tento obraz již svého majitele má, ale na přání vyrobíme podobný. Rozměr 100x40cm. Kompozice je doplněna o stabilizované větve eukalyptu a finský lišejník v barvě natural.

10 450 Kč
do 2-3 týdnů vyrobíme podobný

Tento obraz již svého majitele má, ale na přání vyrobíme podobný. Rozměr 1é0x40cm. Formát i druh mechu záleží jen a jen na vás.

Naše mechy jsou 100% stabilizované a při dodržování instrukcí k údržbě se můžete těšit z dlouhodobého zachování krásného svěžího vzhledu. Rádi zašleme vzorky materiálu, abyste mohli shlédnout kvalitu, barevnost a v klidu si doma vše promyslet. V případě objednávky tohoto obrazu vám vyrobíme podobný, rozmístění mechu a jeho barevnost se, vzhledem k ruční práci a přírodnímu materiálu, může lišit - každý kus je originál.

Kód Kód: 446
Jméno značky: Mechové-obrazy.cz
Kategorie: Obrazy - realizace
Šířka: 100cm
Výška: 40cm

Designové studio, které vyrábí mechové obrazy na míru konkrétním prostorům. S naší prací se můžete setkat na recepcích hotelů, v restauracích, ale i v luxusních rezidencích, kde nechybí například celé mechové stěny.  

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení