mechový obraz s eukalyptem - 100x40 cm, černý rám

Krásná kombinace přirozeně zeleného plochého mechu a světlých kopečků v dubovém slabším (2cm) rámu černé barvy. Tento obraz již svého majitele má, ale na přání vyrobíme podobný. Rozměr 100x40cm. Kompozice je doplněna o stabilizované větve eukalyptu a finský lišejník v barvě natural.

10 650 Kč
do 6-12 týdnů vyrobíme podobný

Tento obraz již svého majitele má, ale na přání vyrobíme podobný. Rozměr 1é0x40cm. Formát i druh mechu záleží jen a jen na vás.

Naše mechy jsou 100% stabilizované a při dodržování instrukcí k údržbě se můžete těšit z dlouhodobého zachování krásného svěžího vzhledu. Rádi zašleme vzorky materiálu, abyste mohli shlédnout kvalitu, barevnost a v klidu si doma vše promyslet. V případě objednávky tohoto obrazu vám vyrobíme podobný, rozmístění mechu a jeho barevnost se, vzhledem k ruční práci a přírodnímu materiálu, může lišit - každý kus je originál.

Kód Kód: 446
Jméno značky: Mechové-obrazy.cz
Kategorie: Obrazy - realizace
Šířka: 100cm
Výška: 40cm

Designové studio, které vyrábí mechové obrazy na míru konkrétním prostorům. S naší prací se můžete setkat na recepcích hotelů, v restauracích, ale i v luxusních rezidencích, kde nechybí například celé mechové stěny.  

Zpět do obchodu