MECHOVÉ HODINY - kopečkové - 60cm

Tip Kulaté obrazy a hodiny
Mechové hodiny, hodiny z mechu, mechový obraz,  kulatý mechový obraz, obraz z mechu, mechové-obrazy.cz

S RADOSTÍ VÁM PŘEDSTAVUJEME NAŠE KULATÉ MECHOVÉ HODINY! 

Hodiny mají průměr 60 cm a jsou osazeny luxusním kopečkovým mechem prémiové kvality. Hodiny z mechu jsou velmi originální a zároveň plně funkční prvek každého moderního interiéru. 

14 200 Kč
do 2-3 týdnů vyrobíme podobný

Pokud toužíte po opravdovém originálu, který je vyroben velmi pečlivě a s láskou, pak jste tu správně. Naše mechy jsou 100% stabilizované a při dodržování instrukcí k údržbě se můžete těšit z dlouhodobého zachování krásného svěžího vzhledu. Rádi zašleme vzorky materiálu, abyste mohli porovnat s konkurencí a toto také doporučujeme. Ne všechny ,,mechové produkty" Vám vydrží takovou dobu a vypadají tak skvěle.  V případě objednávky tohoto obrazu vám vyrobíme podobný, rozmístění mechu a jeho barevnost se, vzhledem k ruční práci a přírodnímu materiálu, může lišit - každý kus je originál.

Tyto hodiny jsou skladem, ale na přání vyrobíme případně jiný průměr či jinou barvu rámu.

Kód Kód: 95
Jméno značky: Mechové-obrazy.cz
Kategorie: Obrazy - realizace
Průměr: 60cm

Designové studio, které vyrábí mechové obrazy na míru konkrétním prostorům. S naší prací se můžete setkat na recepcích hotelů, v restauracích, ale i v luxusních rezidencích, kde nechybí například celé mechové stěny.  

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení