MECHOVÉ HODINY - kopečkové - 60cm

Tip Kulaté obrazy a hodiny
Mechové hodiny, hodiny z mechu, mechový obraz,  kulatý mechový obraz, obraz z mechu, mechové-obrazy.cz

S RADOSTÍ VÁM PŘEDSTAVUJEME NAŠE KULATÉ MECHOVÉ HODINY! 

Hodiny mají průměr 60 cm a jsou osazeny luxusním kopečkovým mechem prémiové kvality. Mech je 100% zakonzervován, proto Vám garantujeme jeho svěží vzhled po dobu 10-12 let. Neroste, nemusí se zalévat, rosit ani zastřihovat, jedná se o zcela bezúdržbový a hlavně stylový interiérový doplněk. Pravdou je, že musíte měnit baterie ve strojku :). Hodiny z mechu jsou velmi originální a zároveň plně funkční prvek každého moderního interiéru. 

13 000 Kč
do 5-7 týdnů vyrobíme podobný

Pokud toužíte po opravdovém originálu, který je vyroben velmi pečlivě a s láskou, pak jste tu správně. Naše mechy jsou 100% stabilizované a garantujeme jejich krásný svěží vzhled na dobu 10-12 let. Rádi zašleme vzorky materiálu, abyste mohli porovnat s konkurencí a toto také doporučujeme. Ne všechny ,,mechové produkty" Vám vydrží takovou dobu a vypadají tak skvěle.  

Tyto hodiny jsou skladem, ale na přání vyrobíme případně jiný průměr či jinou barvu rámu.

Kód Kód: 95
Jméno značky: Mechové-obrazy.cz
Kategorie: Obrazy - realizace
Průměr: 60cm

Designové studio, které vyrábí mechové obrazy na míru konkrétním prostorům. S naší prací se můžete setkat na recepcích hotelů, v restauracích, ale i v luxusních rezidencích, kde nechybí například celé mechové stěny.