mechové hodiny 50cm

Tip Kulaté obrazy a hodiny
mechové hodiny, mechový obraz, luxusní hodiny, mechové obrazy

Hodiny mají průměr 50 cm a jsou osazeny luxusním kopečkovým mechem prémiové kvality v kombinaci s mechem plochým. Vše doplněno o lišejník.  Hodiny z mechu jsou velmi originální a zároveň plně funkční prvek každého moderního interiéru, Nádherná kresba dubového dřeva. Ideální jako dárek.

 
9 800 Kč
do 6-9 týdnů vyrobíme podobný

Pokud toužíte po opravdovém originálu, který je vyroben velmi pečlivě a s láskou, pak jste tu správně. Naše mechy jsou 100% stabilizované a při dodržování instrukcí k údržbě se můžete těšit z dlouhodobého zachování krásného svěžího vzhledu. Rádi zašleme vzorky materiálu, abyste mohli porovnat s konkurencí a toto také doporučujeme. Ne všechny ,,mechové produkty" Vám vydrží takovou dobu a vypadají tak skvěle.  V případě objednávky tohoto obrazu vám vyrobíme podobný, rozmístění mechu a jeho barevnost se, vzhledem k ruční práci a přírodnímu materiálu, může lišit - každý kus je originál.

Tyto hodiny nejsou skladem, ale na přání vyrobíme podobné, případně jiný průměr či jinou barvu rámu.

Kód Kód: 649
Jméno značky: Mechové-obrazy.cz
Kategorie: Obrazy - realizace
Průměr: 50cm

Designové studio, které vyrábí mechové obrazy na míru konkrétním prostorům. S naší prací se můžete setkat na recepcích hotelů, v restauracích, ale i v luxusních rezidencích, kde nechybí například celé mechové stěny.  

Zpět do obchodu