mechové hodiny 48cm

Tip Skladem ihned Kulaté obrazy a hodiny
mechové hodiny, mechový obraz, luxusní hodiny, mechové obrazy

Hodiny mají vnější průměr 48 cm a jsou osazeny luxusním kopečkovým mechem prémiové kvality v kombinaci s mechem plochým. Hodiny z mechu jsou velmi originální a zároveň plně funkční prvek každého moderního interiéru, Nádherná kresba dubového dřeva, originální design dřevěných ručiček. 

 
9 600 Kč
do 6-9 týdnů vyrobíme podobný

Pokud toužíte po opravdovém originálu, který je vyroben velmi pečlivě a s láskou, pak jste tu správně. Naše mechy jsou 100% stabilizované a při dodržování instrukcí k údržbě se můžete těšit z dlouhodobého zachování krásného svěžího vzhledu. Rádi zašleme vzorky materiálu, abyste mohli porovnat s konkurencí a toto také doporučujeme. Ne všechny ,,mechové produkty" Vám vydrží takovou dobu a vypadají tak skvěle.  V případě objednávky tohoto obrazu vám vyrobíme podobný, rozmístění mechu a jeho barevnost se, vzhledem k ruční práci a přírodnímu materiálu, může lišit. 

Kód Kód: 661
Jméno značky: Mechové-obrazy.cz
Kategorie: Obrazy - realizace
Průměr: 48cm

Designové studio, které vyrábí mechové obrazy na míru konkrétním prostorům. S naší prací se můžete setkat na recepcích hotelů, v restauracích, ale i v luxusních rezidencích, kde nechybí například celé mechové stěny.  

Zpět do obchodu