KULATÝ MECHOVÝ OBRAZ - mix mechů a šišek - 65cm, dubový rám

Kulaté obrazy a hodiny
šiškový obraz, Mechový obraz, kulatý mechový obraz, obraz z mechu, mechové-obrazy.cz, mech

Máme pro vás jeden nádherný kousek inspirovaný přírodou samou. Tento kulatý obraz má v průměru 65cm, přírodní dubový rám a je osázen mixem stabilizovaných mechů v kombinaci se šiškami. PRODÁNO. Na přání vyrobíme podobný. 

 

Při dodržování instrukcí k údržbě se můžete těšit z dlouhodobého zachování krásného svěžího vzhledu.

14 000 Kč
do 2-3 týdnů vyrobíme podobný

Tento kus je neopakovatelný originál, jako každý náš obraz. Ale u tohoto si troufneme říct, že se nám ho ani nechce prodat, jak je krásný :))). Dlouho se u nás však neohřál a nakonec jsme ho s ,,těžkým srdcem" a samozřejmě radostí předali nové paní majitelce :)

 Na přání vyrobíme podobný.

V případě objednávky tohoto obrazu vám vyrobíme podobný, rozmístění mechu a jeho barevnost se, vzhledem k ruční práci a přírodnímu materiálu, může lišit - každý kus je originál.

Kód Kód: 194
Jméno značky: Mechové-obrazy.cz
Kategorie: Obrazy - realizace
Průměr: 65cm

Designové studio, které vyrábí mechové obrazy na míru konkrétním prostorům. S naší prací se můžete setkat na recepcích hotelů, v restauracích, ale i v luxusních rezidencích, kde nechybí například celé mechové stěny.  

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení