KULATÝ MECHOVÝ OBRAZ - kopečkový - 65cm BÍLÝ RÁM

Kulaté obrazy a hodiny
Mechový obraz, kulatý mechový obraz, obraz z mechu, mechové-obrazy.cz, mech

Když nám přišla poptávka na kulatý obraz, chvíli jsme tápali, co s tím. Ale protože hledáme způsoby, jak to jde a ne naopak, s radostí vám představujeme naše další kulaté duo, které zdobí firemní prostory pražské společnosti. Na přání nyní umíme vytvořit jakýkoli průměr a sílu kulatého rámu ze dřeva.

11 400 Kč
do 2-3 týdnů vyrobíme podobný

Pokud toužíte po opravdovém originálu, který je vyroben velmi pečlivě a s láskou, pak jste tu správně. Naše mechy jsou 100% stabilizované při dodržování instrukcí k údržbě se můžete těšit z dlouhodobého zachování krásného svěžího vzhledu. Rádi zašleme vzorky materiálu, abyste mohli porovnat s konkurencí a toto také doporučujeme. Ne všechny ,,mechové produkty" Vám vydrží takovou dobu a vypadají tak skvěle. V případě objednávky tohoto obrazu vám vyrobíme podobný, rozmístění mechu a jeho barevnost se, vzhledem k ruční práci a přírodnímu materiálu, může lišit - každý kus je originál.

Tento kousek již svého majitele má, ale na přání vyrobíme podobný.

Kód Kód: 98
Jméno značky: Mechové-obrazy.cz
Kategorie: Obrazy - realizace
Průměr: 65cm

Designové studio, které vyrábí mechové obrazy na míru konkrétním prostorům. S naší prací se můžete setkat na recepcích hotelů, v restauracích, ale i v luxusních rezidencích, kde nechybí například celé mechové stěny.  

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení