KULATÝ MECHOVÝ OBRAZ - kopečkový - 130cm BÍLÝ RÁM

Kulaté obrazy a hodiny
Mechový obraz, kulatý mechový obraz, obraz z mechu, mechové-obrazy.cz

Luxusní mechový obraz, který jsme vyrobili na přání do konkrétního prostou jednomu sympatickému páru. Obraz má průměr 130cm a je osazen prémiovým kopečkovým mechem svěží zelené barvy. To vše je olemováno dubovým rámem vlastní výroby v bílé barvě. 

Na přání vyrobíme podobný, menší či větší, s barvou rámu, jakou si budete jen přát.

25 350 Kč
Dva měsíce / individuální dle domluvy a rozsahu

Pokud toužíte po opravdovém originálu, který je vyroben velmi pečlivě a s láskou, pak jste tu správně. Naše mechy jsou 100% stabilizované a při dodržování instrukcí k údržbě se můžete těšit z dlouhodobého zachování krásného svěžího vzhledu. Rádi zašleme vzorky materiálu, abyste mohli porovnat s konkurencí a toto také doporučujeme. Ne všechny ,,mechové produkty" Vám vydrží takovou dobu a vypadají tak skvěle. V případě objednávky tohoto obrazu vám vyrobíme podobný, rozmístění mechu a jeho barevnost se, vzhledem k ruční práci a přírodnímu materiálu, může lišit - každý kus je originál.

Tento kousek již svého majitele má, ale na přání vyrobíme podobný.

Kód Kód: 97
Jméno značky: Mechové-obrazy.cz
Kategorie: Obrazy - realizace
Průměr: 130cm

Designové studio, které vyrábí mechové obrazy na míru konkrétním prostorům. S naší prací se můžete setkat na recepcích hotelů, v restauracích, ale i v luxusních rezidencích, kde nechybí například celé mechové stěny.  

Zpět do obchodu