KULATÝ MECHOVÝ OBRAZ - kopečkový - 130cm BÍLÝ RÁM

Kulaté obrazy a hodiny
Mechový obraz, kulatý mechový obraz, obraz z mechu, mechové-obrazy.cz

Luxusní mechový obraz, který jsme vyrobili na přání do konkrétního prostou jednomu sympatickému páru. Obraz má průměr 130cm a je osazen prémiovým kopečkovým mechem svěží zelené barvy. To vše je olemováno dubovým rámem vlastní výroby v bílé barvě. 

Na přání vyrobíme podobný, menší či větší, s barvou rámu, jakou si budete jen přát.

25 350 Kč
do měsíce vyrobíme podobný

Pokud toužíte po opravdovém originálu, který je vyroben velmi pečlivě a s láskou, pak jste tu správně. Naše mechy jsou 100% stabilizované a při dodržování instrukcí k údržbě se můžete těšit z dlouhodobého zachování krásného svěžího vzhledu. Rádi zašleme vzorky materiálu, abyste mohli porovnat s konkurencí a toto také doporučujeme. Ne všechny ,,mechové produkty" Vám vydrží takovou dobu a vypadají tak skvěle. V případě objednávky tohoto obrazu vám vyrobíme podobný, rozmístění mechu a jeho barevnost se, vzhledem k ruční práci a přírodnímu materiálu, může lišit - každý kus je originál.

Tento kousek již svého majitele má, ale na přání vyrobíme podobný.

Kód Kód: 97
Jméno značky: Mechové-obrazy.cz
Kategorie: Obrazy - realizace
Průměr: 130cm

Designové studio, které vyrábí mechové obrazy na míru konkrétním prostorům. S naší prací se můžete setkat na recepcích hotelů, v restauracích, ale i v luxusních rezidencích, kde nechybí například celé mechové stěny.  

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení