KULATÉ MECHOVÉ HODINY - MIX - 120cm PŘÍRODNÍ RÁM

Kulaté obrazy a hodiny
Mechový obraz, kulatý mechový obraz, obraz z mechu, mechové-obrazy.cz, mechove hodiny

Luxusní mechové hodiny, které jsme vyrobili do moderní obývací místnosti na přání zákazníka. Obraz má průměr 120cm a je osazen prémiovým kopečkovým mechem svěží zelené barvy, tmavým plochým mechem a přírodním lišejníkem. To vše je olemováno přírodním dubovým rámem vlastní výroby a doplněno o stylové zlaté ručičky.

Jedná se o skutečný originál, který nelze zopakovat. Podobný kus však vyrobíme rádi, menší, větší, v barvě, jakou si budete přát.

30 150 Kč
do 6-9 týdnů vyrobíme podobný

 

Tento kousek již svého majitele má, ale na přání vyrobíme podobný. Při dodržování instrukcí k údržbě se můžete těšit z dlouhodobého zachování krásného svěžího vzhledu této mechové dekorace. 

V případě objednávky tohoto obrazu vám vyrobíme podobný, rozmístění mechu a jeho barevnost se, vzhledem k ruční práci a přírodnímu materiálu, může lišit - každý kus je originál.

Kód Kód: 217
Jméno značky: Mechové-obrazy.cz
Kategorie: Obrazy - realizace
Šířka: 120cm
Výška: 120cm

Designové studio, které vyrábí mechové obrazy na míru konkrétním prostorům. S naší prací se můžete setkat na recepcích hotelů, v restauracích, ale i v luxusních rezidencích, kde nechybí například celé mechové stěny.  

Zpět do obchodu