KULATÉ MECHOVÉ HODINY - MIX - 120cm PŘÍRODNÍ RÁM

Kulaté obrazy a hodiny
Mechový obraz, kulatý mechový obraz, obraz z mechu, mechové-obrazy.cz, mechove hodiny

Luxusní mechové hodiny, které jsme vyrobili do moderní obývací místnosti na přání zákazníka. Obraz má průměr 120cm a je osazen prémiovým kopečkovým mechem svěží zelené barvy, tmavým plochým mechem a přírodním lišejníkem. To vše je olemováno přírodním dubovým rámem vlastní výroby a doplněno o stylové zlaté ručičky.

Jedná se o skutečný originál, který nelze zopakovat. Podobný kus však vyrobíme rádi, menší, větší, v barvě, jakou si budete přát.

27 150 Kč
do měsíce vyrobíme podobný

 

Tento kousek již svého majitele má, ale na přání vyrobíme podobný. Při dodržování instrukcí k údržbě se můžete těšit z dlouhodobého zachování krásného svěžího vzhledu této mechové dekorace. 

V případě objednávky tohoto obrazu vám vyrobíme podobný, rozmístění mechu a jeho barevnost se, vzhledem k ruční práci a přírodnímu materiálu, může lišit - každý kus je originál.

Kód Kód: 217
Jméno značky: Mechové-obrazy.cz
Kategorie: Obrazy - realizace
Šířka: 120cm
Výška: 120cm

Designové studio, které vyrábí mechové obrazy na míru konkrétním prostorům. S naší prací se můžete setkat na recepcích hotelů, v restauracích, ale i v luxusních rezidencích, kde nechybí například celé mechové stěny.  

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení