mechový obraz - 210x60 cm - přírodní dubový rám

Luxusní kombinace tmavého plochého mechu a světlých kopečků v přírodním dubovém rámu velikého rozměru a krásné kresby. Tato kombinace působí svou barevností velmi přirozeně a zároveň krásně kontrastně. . Tento obraz již svého majitele má, ale na přání vyrobíme podobný. Rozměr 210x60cm.

27 000 Kč
do 6-7 týdnů vyrobíme podobný

Tento obraz již svého majitele má, ale na přání vyrobíme podobný. Rozměr 210x60cm. Formát i druh mechu záleží jen a jen na vás.

Naše mechy jsou 100% stabilizované a při dodržování instrukcí k údržbě se můžete těšit z dlouhodobého zachování krásného svěžího vzhledu této mechové dekorace.  Rádi zašleme vzorky materiálu, abyste si mohli vše v klidu promyslet a zvolit správnou barevnost.  

V případě objednávky tohoto obrazu vám vyrobíme podobný, rozmístění mechu a jeho barevnost se, vzhledem k ruční práci a přírodnímu materiálu, může lišit - každý kus je originál.

Kód Kód: 207
Jméno značky: Mechové-obrazy.cz
Kategorie: Obrazy - realizace
Šířka: 210cm
Výška: 60cm

Designové studio, které vyrábí mechové obrazy na míru konkrétním prostorům. S naší prací se můžete setkat na recepcích hotelů, v restauracích, ale i v luxusních rezidencích, kde nechybí například celé mechové stěny.