mechový obraz - 120x100 cm - MIX, bílý dubový rám

Neohodnoceno

Luxusní kombinace tmavého plochého mechu a světlých kopečků v dubovém rámu bílé barvy. V tomto velkém formátu jsme si moli dovolit zakomponovat i větší kopečky aby obraz působil velmi plasticky. Tato kombinace působí svou barevností velmi přirozeně a zároveň krásně kontrastně. Tento obraz již svou majitelku má, ale na přání vyrobíme podobný. Rozměr 120x100cm.

21 500 Kč
do 5-7 týdnů vyrobíme podobný

Tento obraz již svého majitele má, ale na přání vyrobíme podobný. Rozměr 120x100cm. Formát i druh mechu záleží jen a jen na vás.

Naše mechy jsou 100% stabilizované a při dodržování instrukcí k údržbě se můžete těšit z dlouhodobého zachování krásného svěžího vzhledu. Rádi zašleme vzorky materiálu, abyste si mohli vše v klidu promyslet a zvolit správnou barevnost. 

V případě objednávky tohoto obrazu vám vyrobíme podobný, rozmístění mechu a jeho barevnost se, vzhledem k ruční práci a přírodnímu materiálu, může lišit - každý kus je originál.

Kód Kód: 200
Jméno značky: Mechové-obrazy.cz
Kategorie: Obrazy - realizace
Šířka: 120cm
Výška: 100cm

Designové studio, které vyrábí mechové obrazy na míru konkrétním prostorům. S naší prací se můžete setkat na recepcích hotelů, v restauracích, ale i v luxusních rezidencích, kde nechybí například celé mechové stěny.