Mechové logo GasNet

Na přání zákazníka jsme osadili tři obrovská loga (korpus dodán zákazníkem, není v ceně) prémiovým kopečkovým mechem. Loga zdobí tři recepce společnosti GasNet, o jejichž nové Corporate Identity se postaala společnost Graphite Studio s.r.o. 

 

Dali jsme ruce a hlavy dohromady a vzniklo něco velmi krásného, posuďte sami. Rozměry loga cca v: 120cm x š: 130cm. Uvedená cena je pouze za osazení dodaného rámu mechem za 1 ks loga. 

 

Cenu podobné realizace je třeba nejprve konzultovat s výrobou, pro bližší informace volejte 775966814, MgA. Lucie Tomis   

12 400 Kč
Dva měsíce / individuální dle domluvy a rozsahu

Naše mechy jsou 100% stabilizované a při dodržování instrukcí k údržbě se můžete těšit z dlouhodobého zachování krásného svěžího vzhledu. Rádi zašleme vzorky materiálu, abyste mohli shlédnout kvalitu, barevnost a v klidu si doma vše promyslet. V případě podobné objednávky se rozmístění mechu a jeho barevnost může, vzhledem k ruční práci a přírodnímu materiálu, nepatrně lišit - každý kus je originál.

Kód Kód: 432
Jméno značky: Mechové-obrazy.cz
Kategorie: Obrazy - realizace
Šířka: 130cm
Výška: 120cm

Designové studio, které vyrábí mechové obrazy na míru konkrétním prostorům. S naší prací se můžete setkat na recepcích hotelů, v restauracích, ale i v luxusních rezidencích, kde nechybí například celé mechové stěny.  

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení