Mechové logo GasNet

Neohodnoceno

Na přání zákazníka jsme osadili tři obrovská loga (korpus dodán zákazníkem, není v ceně) prémiovým kopečkovým mechem. Loga zdobí tři recepce společnosti GasNet, o jejichž nové Corporate Identity se postaala společnost Graphite Studio s.r.o. 

 

Dali jsme ruce a hlavy dohromady a vzniklo něco velmi krásného, posuďte sami. Rozměry loga cca v: 120cm x š: 130cm. Uvedená cena je pouze za osazení dodaného rámu mechem za 1 ks loga. 

 

Cenu podobné realizace je třeba nejprve konzultovat s výrobou, pro bližší informace volejte 775966814, MgA. Lucie Tomis   

11 400 Kč
Dva měsíce / individuální dle domluvy a rozsahu

Naše mechy jsou 100% stabilizované a při dodržování instrukcí k údržbě se můžete těšit z dlouhodobého zachování krásného svěžího vzhledu. Rádi zašleme vzorky materiálu, abyste mohli shlédnout kvalitu, barevnost a v klidu si doma vše promyslet. V případě podobné objednávky se rozmístění mechu a jeho barevnost může, vzhledem k ruční práci a přírodnímu materiálu, nepatrně lišit - každý kus je originál.

Kód Kód: 432
Jméno značky: Mechové-obrazy.cz
Kategorie: Obrazy - realizace
Šířka: 130cm
Výška: 120cm

Designové studio, které vyrábí mechové obrazy na míru konkrétním prostorům. S naší prací se můžete setkat na recepcích hotelů, v restauracích, ale i v luxusních rezidencích, kde nechybí například celé mechové stěny.