KULATÝ OBRAZ - finský mech - 50cm

Kulaté obrazy a hodiny
Mechový obraz, kulatý mechový obraz, obraz z mechu, mechové-obrazy.cz

Když nám přišla poptávka na kulatý obraz, chvíli jsme tápali, co s tím. Ale protože hledáme způsoby, jak to jde a ne naopak, s radostí vám představujeme náš druhý kulatý obraz vlastní výroby . Na přání nyní umíme vytvořit jakýkoli průměr a sílu kulatého rámu ze dřeva.

7 900 Kč
do 4-6 týdnů vyrobíme podobný

Pokud toužíte po opravdovém originálu, který je vyroben velmi pečlivě a s láskou, pak jste tu správně. Naše mechy jsou 100% stabilizované a při dodržování instrukcí k údržbě se můžete těšit z dlouhodobého zachování krásného svěžího vzhledu. Rádi zašleme vzorky materiálu, abyste mohli porovnat s konkurencí a toto také doporučujeme. Ne všechny ,,mechové produkty" Vám vydrží takovou dobu a vypadají tak skvěle. V případě objednávky tohoto obrazu vám vyrobíme podobný, rozmístění mechu a jeho barevnost se, vzhledem k ruční práci a přírodnímu materiálu, může lišit - každý kus je originál.

Kód Kód: 94
Jméno značky: Mechové-obrazy.cz
Kategorie: Obrazy - realizace
Průměr: 50cm

Designové studio, které vyrábí mechové obrazy na míru konkrétním prostorům. S naší prací se můžete setkat na recepcích hotelů, v restauracích, ale i v luxusních rezidencích, kde nechybí například celé mechové stěny.